
Eerbeek gaat voor Frisse School
Scholengemeenschap Eerbeek en Brummen ging voor een totaal aanpak van de Frisse Scholen. We hebben voor de C. Jetses, de Triangel en het kinderdagverblijf een gebouw ontwikkeld, waarbinnen zij gezamenlijk, maar met een duidelijke eigen identiteit, vorm kunnen geven aan een prettige leef- en leeromgeving voor de kinderen. Door het gebruik van duurzame elementen en de hoge mate van aanpasbaarheid realiseerden we een zeer toekomstbestendig gebouw.
- Klant: Gemeente Brummen
- Bouwpartners: Architektengroep Gelderland, Alferink Installatietechniek, Brons constructeurs en ingenieurs, Landstra bureau voor bouwfysica, Donkergroen
- Uitvoering: Design & Build team Janssen de Jong Bouw Hengelo
- Oplevering: 2015
Bijzonderheden scholencluster Eerbeek
- Duurzame materialen
- De modulaire gebouwstructuur
- Dragende binnenwanden
- Hoge geluidsisolatiewaard
- Flexibel installatieontwerp

Veel gemeenten en schoolbesturen vertrouwden hun school al aan ons toe. Als expert op het gebied van duurzame scholen willen wij dat vertrouwen onder geen beding schaden!
Gerard Dijkhuis
Projectleider