Eerder dit jaar leverde Janssen de Jong Bouw 28 woningen aan de Dr. Schaepmanstraat in Valkenswaard op voor Woningbelang. Op woensdag 26 februari organiseerden we een klusdag voor alle nieuwe bewoners. “Een mooie manier om de nieuwe bewoners welkom te heten,” aldus uitvoerder Theo van de Mortel.
Voorafgaand aan de klusdag hebben alle bewoners namens Woningbelang de vraag gekregen of zij nog klusjes hadden die in aanmerking komen voor de klusdag. Theo: “Je moet hierbij denken aan kleinere klusjes, zoals het ophangen van een gordijnrails, het ophangen van een lamp of het ophangen van een haakje voor een schilderij.”
De klusdag is bedoelt als een service voor de nieuwe bewoners, Janssen de Jong Bouw vindt het belangrijk dat bewoners zich snel thuis voelen in de nieuwe woning. “En wat laat je meer thuis voelen dan je vertrouwde schilderijtje aan de muur,” besluit Theo.